Asiantuntijamme palveluksessasi

ASIANTUNTIJAMME PALVELUKSESSASI

Tiimimme asiantuntijat ovat valmiita auttamaan teitä ja erityisesti keskittymään yrityksenne yksilöllisiin tarpeisiin. Meiltä saat avun sekä yksittäisen laitteen hankintaan, että laajojen ja vaativien kokonaisratkaisujen suunnitteluun. Ammattitaitomme on ylpeytemme ja fokuksemme on aina parhaan mahdollisen ratkaisun löytäminen!

Ota meihin yhteyttä!

Helsinki:

Myyntimyynti@perkko.fi+358 43 825 4114
Ilkka Hyppänen
myyntijohtaja
+358 40 682 6938
ilkka.hyppanen@perkko.fi
Timo Kavenius
myyntiryhmäpäällikkö
+358 40 538 7888
timo.kavenius@perkko.fi
Mika Ruoho
yhteyspäällikkö
+358 400 185 205
mika.ruoho@perkko.fi
Jussi Karttunen
yhteyspäällikkö
+358 40 586 0760
jussi.karttunen@perkko.fi
Pekka Laaksonen
myyntipäällikkö
+358 40 831 4329
pekka.laaksonen@perkko.fi
 Vesa Hiltunen
avainasiakaspäällikkö
+358 45 112 1099
vesa.hiltunen@perkko.fi

Turku:

Myyntimyynti@perkko.fi+358 43 825 4114
Matti Kytölä
aluepäällikkö
+358 400 767 434
matti.kytola@perkko.fi
Hannu Aro
yhteyspäällikkö
+358 400 767 424
hannu.aro@perkko.fi
Kalle Pansio
yhteyspäällikkö
+358 40 751 2531
kalle.pansio@perkko.fi