Asiantuntijamme palveluksessasi

ASIANTUNTIJAMME PALVELUKSESSASI

Tiimimme asiantuntijat ovat valmiita auttamaan teitä ja erityisesti keskittymään yrityksenne yksilöllisiin tarpeisiin. Meiltä saat avun sekä yksittäisen laitteen hankintaan, että laajojen ja vaativien kokonaisratkaisujen suunnitteluun. Ammattitaitomme on ylpeytemme ja fokuksemme on aina parhaan mahdollisen ratkaisun löytäminen!

Ota meihin yhteyttä!

Helsinki:

Myyntimyynti@perkko.fi+358 43 825 4114
Timo Kavenius
myyntiryhmäpäällikkö
+358 40 538 7888
timo.kavenius@perkko.fi
Joska Pasuri
yhteyspäällikkö
+358 40 620 6516
joska.pasuri@perkko.fi
Mika Ruoho
yhteyspäällikkö
+358 400 185 205
mika.ruoho@perkko.fi
Niko Ristimäki
yhteyspäällikkö
+358 400 303 858
niko.ristimaki@perkko.fi
Pekka Laaksonen
myyntipäällikkö
+358 40 831 4329
pekka.laaksonen@perkko.fi
 Vesa Hiltunen
avainasiakaspäällikkö
+358 45 112 1099
vesa.hiltunen@perkko.fi

Turku:

Myyntimyynti@perkko.fi+358 43 825 4114
Matti Kytölä
aluepäällikkö
+358 400 767 434
matti.kytola@perkko.fi
Hannu Aro
yhteyspäällikkö
+358 400 767 424
hannu.aro@perkko.fi